ZACZYNAM!
a więc... nowa kolekcja H&M powala mnie z nóg! uwielbiam m.in. szarości i czernie
kolekcja Martin Margiela- sczerze, nie przypadła mi do gustu.
za to miękki sweter, który reklamowała Lana Del Rey był piękny, jak i cała kolekcja.
kilka zdjęć z nowości dla h&m:



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz