wiadoma sprawa, że jak każdy ma w sobie wady ale większość przyzna, że ma to "coś" w sobie coś przez co nie można oderwać oczu uwiebiam ją, jej styl jest fantastyczny!
macie kilka "fashion" zdjęć utalentowanej, młodej artystki:
a więc... nowa kolekcja H&M powala mnie z nóg! uwielbiam m.in. szarości i czernie kolekcja Martin Margiela- sczerze, nie przypadła mi do gustu. za to miękki sweter, który reklamowała Lana Del Rey był piękny, jak i cała kolekcja.